Компанія Q-tap - надійний виробник сантехніки, який стрімко набирає популярність. В асортименті представлені картриджні, буксові змішувачі, вироби з сантехнічної кераміки та супутні аксесуари - все, що потрібно для комфортної та функціональної організації простору ванної кімнати, вбиральні чи зони мийки на кухні.

Наявність власного високотехнологічного виробництва в Китаї дозволяє здійснювати контроль якості продукції на всіх етапах виготовлення, оперативно реагувати на появу інновацій на ринку, розробляти власні і впроваджувати їх, постійно модернізуючи виробництво, адже лише йдучи в ногу з часом ми можемо створювати сантехніку, здатну задовольнити вимоги сучасної людини. У нашому розпорядженні знаходяться не тільки промислові комплекси, а й науково-дослідні лабораторії, на базі яких здійснюється розробка нових і вдосконалення наявних моделей, а також проводиться експертна оцінка рівня якості та безпеки продукції, що випускається.

Історія Q-tap - приклад того, як, всупереч поширеним упередженням, компанія з виробництвом, розташованим в Китаї, успішно конкурує зі знаними Європейськими брендами, пропонуючи своїм покупцям високу якість, надійність і безпеку за доступними цінами.

Важливим є не стільки розташування виробництва, скільки його організація, а саме яке обладнання використовується, які фахівці працюють і що є кінцевою метою їх роботи. Сучасне технічне обладнання, яке працює під контролем злагодженої команди фахівців з великим досвідом роботи в зарубіжних компаніях - фундамент нашого виробництва. Завдяки цьому ми проектуємо і виготовляємо великий асортимент продукції, що заслужила бездоганну репутацію

Довіра клієнтів підтверджується високими оцінками користувачів у всьому світі, а висока якість - сертифікатами BSCI, ISO9001, ISO14001, CE, CUPC, CSA, WRAS, ROHS, ACS, тобто непересічний рівень надійності та безпеки сантехніки Q-tap підтверджено документально.