Компанія Potato є одним з лідерів українського ринку в сегменті сантехнічного обладнання. Даний виробник з'явився в нашій країні тільки в 2014 році, але завдяки найширшому асортименту і різноманітності цінових пропозицій дуже швидко завоював популярність.

 

Продукція Potato


Компанія займається виробництвом тільки для Китаю, але з часом решітіна і ноги. Так в 2009 році вона з'явилася в Росії і почала експансію на інші ринки країн СНД. Зараз фірма Картопля пропонує:

змішувачі;
дзеркала для ванної;
металеві мийки для кухні;
раковини;
душові стійки;
душові системи;
скляні шафи для ванної;
сміттєві відра;
мильниці настінні і на раковину;
гачки;
полки в ванну кімнату;
полотенцедержателі;
тримачі для туалетного паперу;
комплектуючі до вище перерахованими товарамім.
У цій категорії представлений великий модельний ряд приладів різної цінової категор. Завдяки цьому купити сантехніку Картопля може кожен бажаючий.

На заводі встановлена ​​сучасна високотехнологічна лінія контролю, що дозволяє знаходити дефекти ще на стадії виготовлення і усувати причину їх появи. Для цього на виробництво змішувачів картопля та інші вироби працює науково-дослідний відділ, який контролює роботу всі технологічні процеси і проводить удосконалення існуючих моделей устаткування.

Місце розташування виробництва компанії Потато
Ця фірма є повністю китайської. Не варто скептично ставитися до даної продукції, оскільки, випускаючи сантехніку і аксесуари до них низьке якості, організація не зміг би просунутися на світових ринках. Велика розмаїтість продукції різної цінової категорії дає можливість залучити максимальну кількість клієнтів.

 

Наша співпраця з Potato


Компанія Потато є одним з постачальників інтернет магазину KRAN, тому ми можемо запропонувати своїм клієнтам великий асортимент товарів даної торгової марки за доступною ціною. Гачки, душові стійки і системи, гачки, різноманітні власники, компонентина

Всі куплені у нас продукція Потато ми доставимо провідні транспортну компанію в усіх регіонах України.